Potrzebujesz profesjonalnej porady medycznej? Masz pytania? Jesteś zainteresowany operacją? Skorzystaj z formularza kontaktowego, nasz zespół specjalistów chętnie udzieli Ci pomocy.
więcej

Medycyna estetyczna

Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną poprawić swój wygląd w naturalny sposób, wykorzystując mechanizmy regeneracji własnego organizmu. Najnowsze osiągnięcia nauki dotyczące walki z procesami starzenia się oparte zostały na badaniach nad możliwościami pobudzenia komórek ciała do odnowy. Wykorzystujemy je, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom świadomych siebie ludzi, którzy pragną zahamować upływ czasu odbijający się na ich skórze. Efekt niezwykle naturalny jest możliwy do osiągnięcia- my wiemy, jak to zrobić. Oto nasze propozycje:

SCULPTRA - zawiesina cząsteczek kwasu polimlekowego, która wprowadzona głęboko pod skórę stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu odpowiedzialnego za jej jędrność. Nie zmienia rysów twarzy, ale działa antygrawitacyjnie na skórę, zwiększa jej gęstość, spłyca bruzdy i zmarszczki, poprawia owal twarzy. Wymaga powtórzenia zabiegu po 6-8 tygodniach i ewentualnie jeszcze po 3 miesiącach. Po takiej kuracji efekt zabiegu trwa dwa lata, a nawet dłużej.

Koszt: 1500-3000 zł za I zabieg
             1500 zł za II (i III) zabieg


NICI HACZYKOWE First Lift Barb 4D - nici wprowadzone pod skórę działają podobnie do chirurgicznego liftingu – podnoszą i delikatnie naciągają skórę policzków zmniejszając jej nawisy na linii żuchwy, tzw. „chomiki”, a także spłycając bruzdy nosowo-wargowe. Wystarczy jedno ukłucie w okolicy ucha i skroni, by wprowadzić nić pod skórę. Nici rozpuszczając się tworzą łącznotkankowe rusztowanie w tkankach, która utrzymuje efekt zabiegu dłużej.

Koszt: 2400-3600 zł


PRP (OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE) - to koncentrat płytkopochodnych czynników wzrostu. Terapia regeneracyjna skóry z użyciem preparatu z krwi własnej pacjenta. Zabieg obecnie najbardziej popularny wśród celebrytów. Polega na wprowadzeniu pod skórę koncentratu czynników wzrostu, które stymulują tkankę do produkcji kolagenu i uruchamiają inne procesy naprawcze. Stosuje się go na twarz, szyję, dekolt, ręce. Znany jako „wampirzy lifting”. Zabieg należy powtórzyć po 6-8 tygodniach, by wzmocnić jego efekt.

Koszt: 1500 zł


LIPOGEMS® - zabieg dwuetapowy polegający na pozyskaniu własnej tkanki tłuszczowej przy pomocy liposukcji i przygotowaniu z niej preparatu komórek macierzystych zawieszonych w komórkach tłuszczowych, które są ich naturalną niszą, a następnie podaniu ich w skórę twarzy. Dzięki temu połączeniu uzyskujemy efekt głębokiej regeneracji i rewitalizacji skóry oraz efekt wypełnienia zmarszczek i bruzd. Za jego pomocą możemy również wypełniać zapadnięte blizny.

Koszt: 7000 złTOKSYNA BOTULINOWA- preparat powodujący osłabienie siły skurczu mięśni mimicznych, przez co powoduje wygładzanie zmarszczek. Skóra nad mięśniem pracuje znacznie słabiej, dzięki temu zmarszczki spłycają się. Wykorzystywany do leczenia:
- zmarszczek pionowych między brwiami, tzw. "lwia zmarszczka”
- zmarszczek poziomych czoła
- zmarszczek wokół oczu, tzw. "kurze łapki"
- nadpotliwości pach i dłoni
- zgrzytania zębami (bruksizmu)
- leczenia napadów migrenowych
Umiejętnie zastosowana niewielka dawka pozwala uzyskać spłycenie zmarszczek bez upośledzenia mimiki twarzy. Jeśli jest w rękach doświadczonego lekarza, nie należy się jej bać!

Koszt 1 ampułki: 400 zl
Całkowita cena zabiegu zależy od ilości użytego materiałuKWAS HIALURONOWY - rodzaj wypełniacza, preparat zawierający substancję naturalnie występującą w organizmie, która podana iniekcyjnie pod skórę odpowiednio podnosi i wypełnia obszar skóry poddany zabiegowi. Stosuje się go celem:
- powiększania i modelowania ust,
- wypełnienia bruzd nosowo-wargowych 
- podnoszenia opadających kącików ust 
- wypełniania bruzd od kącików ust do linii żuchwy, tzw. "twarz marionetki" 
- wypełnienia zmarszczkek wokół ust, tzw. "zmarszczki palacza" 
- korekcji kształtu nosa 
- wypełnienia zmarszczek pionowych między brwiami, tzw. lwia zmarszczka”
- wypełnienia bruzd pod oczami, czyli tzw. "doliny łez" 
- modelowania policzków

Koszt: 1200-1600 zł
Całkowita cena zabiegu zależy od ilości użytego materiału i zakresu zabiegu.


AQUALYX - preparat usuwający niechcianą tkankę tłuszczową. Wykorzystywany do lipolizy iniekcyjnej, nazywanej inaczej liposukcją bez skalpela. Preparat wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje redukcję jej objętości i wydalenie produktów jej rozkładu naturalnie przez organizm. Skóra w miejscu iniekcji staje się jędrna i obkurczona, w związku z czym nie obwisa. Możemy go podać w takie okolice ciała jak:
- brzuch
- podbródek
- biodra
- talię
- kończyny górne w okolicy tricepsów
- fałdy na plecach
- okolicę podpośladkową
- zewnętrzną stronę ud, czyli tzw. "bryczesy"
- wewnętrzną stronę ud
- wewnętrzną stronę kolan
- pseudoginekomastię męską
- tłuszczaki
- kark

Koszt 1 ampułki: 400 zł
Całkowita cena zabiegu zależy od ilości użytego materiału.
copyright by Lekmed 2013