Strefa Psychosomatyki

STREFA PSYCHOSOMATYKI to miejsce w którym możesz zbliżyć się sam do siebie. 
Cierpienie spowodowane odczuwaniem długotrwałych dolegliwości bólowych, obecnością chorób przewlekłych, ale też innych trudności emocjonalnych ma związek m.in. z obrazem samego siebie, poczuciem własnej skuteczności i wartości.
 
Strefa Psychosomatyki powstała aby skupiać się nie tylko na tym bólu pochodzenia fizycznego, który „widać”, ale przede wszystkim po to by nieść ulgę w cierpieniu psychicznym. 
 
Podczas spotkań Uczestnicy Strefy Psychosomatyki stanowią grupę ludzi, którzy są wsparciem dla siebie nawzajem. W obecności psychologa, który prowadzi spotkania poruszamy te kwestie, które dla uczestników są najważniejsze i najtrudniejsze. Spotkania zawierają w sobie także trening uważności- to ćwiczenia umysłu, przeznaczone głównie dla osób, które nie radzą sobie ze stresem i negatywnymi emocjami, choć nie tylko. Trening uważności może się okazać pomocny także w przypadku depresji, uzależnień czy zaburzeń odżywiania. 

Człowiek w swoim życiu często tkwi w tym, co było, minęło, roztrząsa niepomyślne wydarzenia z przeszłości lub wybiega w przyszłość, zamartwiając się o nią. W ten sposób zupełnie zapomina o teraźniejszości, a dodatkowo dochodzi do zaburzenia wewnętrznej równowagi emocjonalnej, a co za tym idzie - do rozwoju zaburzeń lękowych, a nawet depresyjnych. Aby temu zapobiec, należy wprowadzić umysł w stan najwyższego skupienia.
 
Spotkania odbywają się grupowo.
Grupa to max 9-10 osób 
 
Czas trwania jednego cyklu to 10 spotkań
 
Cena pojedynczego spotkania to:
 
-30 złotych przy 9 osobach , 
-40 złotych przy liczbie mniejszej niż 9 osób. 
 
Jest możliwość również spotkań indywidualnych.
Cena indywidualnego spotkania to 120 złotych


 
copyright by Lekmed 2013