mgr Marta Górska

mgr Marta Górska

Koordynator działu psychologii w LekMed Centrum Medycznym.

Zawodowo psycholog zdrowia, psychoterapeuta, psychosomatyk. Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe i psychosomatyczne. Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym szkoląc się w jednym z najlepszych polskich ośrodków kształcących w tym kierunku- Centrum CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Odbyła szkolenia pracy z pacjentem dialogiem motywującym organizowanym przez Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii.

Jest po przebytym szkoleniu z zakresu pracy z osobami cierpiącymi psychicznie.  
Swoje doświadczenie zdobywała w placówkach leczenia i diagnozowania zaburzeń psychicznych.
Naukowo zajmuje się pacjentami cierpiącymi z powodu bólu przewlekłego. Prowadzi badania odnośnie zależności cech osobowości z odczuwaniem bólu chronicznego.

Jest autorką prowadzonego w naszej Klinice programu redukcji dolegliwości bólowych metodami psychoterapeutycznymi.
W LekMed Centrum Medycznym pracuje z Pacjentami przygotowującymi się do operacji (szczególnie kręgosłupa) jak również jest wsparciem w procesie ich rehabilitacji. Prowadzi diagnostykę przedoperacyjną w celu zadbania o jakość życia pacjenta prowadząc stały nadzór nad stanem zdrowia psychicznego po operacji.

Oprócz diagnostyki pacjentów klinicznych w naszym Centrum Medycznym kwalifikuje pod kątem funkcjonowania poznawczego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej polskich pilotów wojskowychi personel lotniczy do wykonywania lotów i dalszej pracy.

Odwiedź Strefę Psychosomatyki

Przeczytaj artykuł mgr Marty Musiałek w magazynie Praktyczna Fizjoterapia & Rehabilitacja


Marta Górska (Musiałek) - ZnanyLekarz.pl
copyright by Lekmed 2013