Potrzebujesz profesjonalnej porady medycznej? Masz pytania? Jesteś zainteresowany operacją? Skorzystaj z formularza kontaktowego, nasz zespół specjalistów chętnie udzieli Ci pomocy.
więcej

jesteś tutaj: Lekmed CM » Partnerzy

Partnerzy

 Centrum Medyczne Lekmed jest nowoczesnym, intensywnie rozwijającym się ośrodkiem medycznym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie leczenia szerokiej gamy schorzeń i urazów.

Nieustannie dążymy do rozwoju i polepszenia jakości leczenia oraz rozszerzenia spektrum świadczonych przez nas usług. Chcemy, by nasi Pacjenci obejmowani byli kompleksowym leczeniem, pozwalającym na wielokierunkowe działanie terapeutyczne. 

Dlatego zapraszamy do współpracy z nami firmy medyczne, ośrodki terapeutyczne i inne instytucje, których celem jest poprawa stanu zdrowia chorych poprzez zapewnienie im najwyższej jakości opieki medycznej podczas całego procesu leczenia, rekonwalescencji oraz rehabilitacji.
 


Centrum Medyczne Gamma jest wiodącym prywatnym podmiotem specjalizującym się w diagnostyce obrazowej i kompleksowym leczeniu pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu. To jeden z niewielu ośrodków prywatnych w Polsce realizujących świadczenia medyczne w obrębie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie (tj. obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego) – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę, po leczenie operacyjne i rehabilitację.
 OTOLARYNGOLODZY24 to sprofilowana placówka medyczna, w której diagnostyką oraz leczeniem – zarówno dzieci jak i dorosłych – zajmują się lekarze laryngolodzy, laryngolodzy dziecięcy, audiolodzy i foniatrzy, a także logopeda i protetycy słuchu czyli zespół cenionych fachowców, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych. Placówka oferuje nowoczesne metody diagnostyczne oraz leczenie w oparciu o aktualne trendy i wytyczne. W przypadku gdy wskazane jest leczenie zabiegowe, doświadczony zespół zabiegowy wykonuje operacje w przyjaznej atmosferze Szpitala Lekmed, gdzie celem jest wymierna korzyść dla zdrowia pacjenta, a nadrzędnym priorytetem jego bezpieczeństwo. 


  
Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór to rekomendowany przez lekarzy CM Lekmed ośrodek rehabilitacji pobytowej oferujący kompleksową pomoc terapeutyczną w zakresie schorzeń kręgosłupa, narządu ruchu oraz schorzeń neurologicznych.
 


 
copyright by Lekmed 2013