Potrzebujesz profesjonalnej porady medycznej? Masz pytania? Jesteś zainteresowany operacją? Skorzystaj z formularza kontaktowego, nasz zespół specjalistów chętnie udzieli Ci pomocy.
więcej

jesteś tutaj: Lekmed CM » O Nas

O Nas

Narząd ruchu człowieka jest naprawdę zdumiewającą i złożoną machiną. Składa się z połączenia kości, mięśni, chrząstki, ścięgien, więzadeł, stawów i wielu innych bardzo wyspecjalizowanych struktur tkanki łącznej. Podtrzymuje ciało w pozycji pionowej, umożliwia wykonywanie ruchu i przemieszczanie się oraz stanowi ochronę najważniejszych organów, takich jak mózg i serce. 

Naszym celem jest dbanie o tak ważny dla życia i zdrowia człowieka organ. Lekarze, którzy tworzą tą wyjątkową praktykę poświęcili swoje życie na doskonaleniu się w szeroko pojętych dziedzinach ortopedii, takich jak: leczenie urazów narządu ruchu, urazów sportowych, chorób zwyrodnieniowych oraz w wielu innych schorzeniach stawów.

Centrum Medyczne Lekmed posiada ponad dwudziestoletnie doświadcznie w działaniu na rynku medycznym w Polsce. Od samego początku dążyło do zapewnienia absolutnie najlepszej kompleksowej opieki medycznej pod jednym dachem. Na świecie istnieje bardzo niewiele instytucji takich jak nasza, która w jednym miejscu zgromadziłaby i utrzymywała tak wysoki talent i potencjał lekarski
w dziedzinie ortopedii, neurologii i medycyny sportowej. Jesteśmy z tego dumni!


Centrum Medycny Sportowej Kliniki LekMed oferuje różnego rodzaju specjalności medyczne, aby zapewnić najlepsze możliwości na poziomie światowym zarówno w leczeniu zachowawczym jak i operacyjnym dla mięśni i stawów, w tym głównie związanych z aktywnością sportową. Nasz zespół składa się z lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii oraz neurochirurgów. Możemy z powodzeniem kompleksowo leczyć długą listę zarówno chirurgicznych, jak i nie chirurgicznych problemów.

Starając się oferować Państwu najwyższy poziom leczenia zachowawczego w naszym Centrum Medycznym stosujemy terapie biologiczne, które znacząco wspomagają proces leczniczy w schorzeniach stawów oraz kręgosłupa. Jeśli jednak konieczne jest wykonanie zabiegu operacyjnego, może on być zaplanowany z jednym z naszych specjalistów. Następnie będziemy koordynować Państwa specjalistyczną opiekę rehabilitacyjną poprzez naszą zmotywowaną kadrę rehabilitantów, terapeutów i trenerów sportowych, którzy sprawią, że powrót do codziennego życia i obowiązków nastąpi tak szybko, jak to możliwe.

Czy przychodzicie do nas w wyniku wypadku, urazu, choroby lub potrzeby przeprowadzenia operacji, nasza rolą rolą jest pomóc Wam odzyskać siły i załagodzić ból, dzięki czemu będziecie mogli wrócić do codziennej aktywności ruchowej. 

Zespół Centrum Medycznego Lekmed
copyright by Lekmed 2013